Hammer
Спінбайк Hammer Speed Racer X, код: 10001-S25
42thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 20 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Hammer SpeedMotion II (11000), код: 11000-S25
45thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 18 кг |
| Довжина кроку | 500 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Селекторні гантелі Hammer SmartLock 2х20 кг, код: 17353-S25
45thousand_point600decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка з гантелями Hammer Stealth 1-10 кг, код: 17342-S25
45thousand_point600decimal_point00 грн.
| Тип | гантельні ряди |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 10 пар |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спідбайк Hammer HyRace S, код: 10016-S25
48thousand_point120decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 135 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Ergometer Varon XTR II, код: 10006-S25
48thousand_point125decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітнес станція Hammer Ferrum TX2, код: 9037-S25
48thousand_point848decimal_point00 грн.
| Тип | на 2 позиції |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 60 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Смарт гантелі/штанга Hammer Stronglock 8.0, код: 17376-S25
49thousand_point700decimal_point00 грн.
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітнес станція Hammer Ferrum TX3, код: 9038-S25
51thousand_point450decimal_point00 грн.
| Тип | на 2 позиції |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 60 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Сміта Hammer Maximum MA50, код: 16005-S25
53thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Hammer Ellypsis E3500 (11001), код: 11001-S25
55thousand_point523decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 20 кг |
| Довжина кроку | 520 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Hammer CrossPace 5.0 NorsK, код: 11002-S25
59thousand_point965decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 20 кг |
| Довжина кроку | 500 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Селекторні гантелі Hammer SmartLock 2х32 кг, код: 17354-S25
62thousand_point700decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Сміта Tunturi SM90 Full Smith, код: 23TSSM9000-S25
62thousand_point978decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Hammer Flyrun 4.0, код: 13001-S25
65thousand_point148decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,75 к.с. |
| Максимальна швидкість | 24 км/год |
| Ширина полотна | 500 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1520 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяців |
Бігова доріжка Hammer Q. Vadis 3.0, код: 3348-S25
65thousand_point518decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 480 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1400 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 24 місяців |
Жим ногами до станцій Hammer Autark 5.0/7.0, код: 14008-S25
67thousand_point370decimal_point00 грн.
| Вправи | жим ногами |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спідбайк Hammer Speed Race SR, код: 10011-S25
68thousand_point530decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір вигнутих штанг 10-50 кг Hammer Strength FF10-50TPS, код: 523179-AX
70thousand_point308decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір прямих штанг Hammer Strength FF10-50TPP 10-50 кг, код: 523177-AX
70thousand_point308decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бігова доріжка Hammer FlyRun 6.0 NorsK, код: 13010-S25
73thousand_point720decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,75 к.с. |
| Максимальна швидкість | 24 км/год |
| Ширина полотна | 500 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1520 мм |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Орбітрек Hammer CrossPace 7.0 NorsK, код: 11003-S25
73thousand_point957decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 20 кг |
| Довжина кроку | 520 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Hammer Spheris 4.0, код: 10014-S25
74thousand_point690decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велоергометр Hammer Maximum Spheris 4.0 NorsK, код: 10015-S25
89thousand_point320decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Машина Смітта Hammer Maximum SM Multi, код: 14032-S25
92thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Hammer Q. Vadis 7.0, код: 5162-S25
92thousand_point539decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 510 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1520 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 24 місяців |
Стійка з гантелями Hammer Exclusive 1-10 кг, код: 17343-S25
99thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | гантельні ряди |
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Комплектація | 10 пар |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кроссовер Hammer Maximum Autark 8.0, код: 14023-S25
122thousand_point150decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 160 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Hammer Fly RX 23, код: 11006-S25
130thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | крос-станції |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 12 кг |
| Довжина кроку | 550 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Hammer MAXIMUM UB8000, код: 10007-S25
139thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 14 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Hammer Maximum RB8000, код: 10008-S25
145thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 14 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кроссовер Hammer Maximum Autark 9.0, код: 14005-S25
173thousand_point970decimal_point00 грн.
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 160 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |










































































































































































































































































































































































































