Hammer
Мультистанція Hammer Maximum Autark 5.0, код: 14003-S25
184thousand_point800decimal_point00 грн.
Артикул: 14003-S25
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кроссовер Hammer Maximum FT3, код: 14024-S25
199thousand_point144decimal_point00 грн.
Артикул: 14024-S25
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 160 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кросовер Hammer Maximum Autark 10.0 (14031), код: 14031-S25
203thousand_point500decimal_point00 грн.
Артикул: 14031-S25
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 200 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек Hammer Maximum EL8000, код: 11007-S25
204thousand_point820decimal_point00 грн.
Артикул: 11007-S25
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 14 кг |
| Довжина кроку | 550 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція Hammer Maximum Autark 7.0, код: 14004-S25
211thousand_point750decimal_point00 грн.
Артикул: 14004-S25
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: Strength 6.0
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка Hammer Q. Vadis 10.0, код: 5163-S25
text_nostock
Артикул: 5163-S25
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Ширина полотна | 510 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1520 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 24 місяців |










































































































