Hammer
Бамперний диск Hammer 2,5 кг, червоний, код: 17050-S25
1thousand_point301decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Бамперний диск Hammer 5 кг, сірий, код: 17051-S25
1thousand_point917decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Олімпійські диски професійні Hammer PU Weight Discs 2х2,5 kg, код: 17041-S25
2thousand_point056decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперний диск Hammer 10 кг, зелений, код: 17052-S25
3thousand_point380decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Олімпійські диски професійні Hammer PU Weight Discs 2х5 кг, код: 17042-S25
4thousand_point222decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперний диск Hammer 15 кг, жовтий, код: 17053-S25
4thousand_point697decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Бамперний диск Hammer 20 кг, синій, код: 17054-S25
5thousand_point694decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Бамперний диск Hammer 25 кг, червоний, код: 17055-S25
6thousand_point691decimal_point00 грн.
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Приставка Скотта для лави Hammer Maximum Autark, код: 14017-S25
7thousand_point250decimal_point00 грн.
| Тип | тренажери |
| Вправи | сидячи |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійські диски професійні Hammer PU Weight Discs 2x10 кг, код: 17043-S25
8thousand_point332decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Приставка для ніг для лави Hammer Maximum Autark, код: 14018-S25
9thousand_point620decimal_point00 грн.
| Вправи | згинач/розгинач |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава Hammer Force 2.0, код 5200-S25
10thousand_point891decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 200 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для штанги Hammer Core 2.0, код: 5203-S25
10thousand_point891decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійські диски професійні Hammer PU Weight Discs 2x15 кг, код: 17044-S25
11thousand_point280decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійські диски професійні Hammer PU Weight Discs 2x20 кг, код: 17045-S25
14thousand_point020decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава + стійки Hammer Force 4.0 (5202), код: 5202-VS
14thousand_point975decimal_point00 грн.
| Тип | з стійками |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяці |
Олімпійські диски професійні Hammer PU Weight Discs 2x25 кг, код: 17046 -S25
17thousand_point240decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава регульована Hammer Force 5.0, код: 16004-S25
17thousand_point325decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 250 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Селекторна гантеля Hammer SmartLock 20 кг, код: 17358-S25
19thousand_point900decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Універсальна стійка для гантель/гирь Hammer, код: 17345-S25
24thousand_point310decimal_point00 грн.
| Тип | для гантелей |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степпер Hammer Cross Stepper, код: 4131-S25
24thousand_point995decimal_point00 грн.
| Тип | з опорою |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | батарея |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Спінбайк Hammer Racer, код: 4863-S25
25thousand_point644decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 16 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір вигнутих штанг 10-30 кг Hammer Strength FF10-30TPS, код: 523180-AX
26thousand_point040decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір прямих штанг 10-30 кг Hammer Strength FF10-30TPP, код: 523178-AX
26thousand_point040decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Лава Hammer Maximum Autark, код: 14009-S25
28thousand_point500decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 450 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Селекторна гантеля Hammer SmartLock 32 кг, код: 17359-S25
28thousand_point700decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Смарт гантелі Hammer StrongLock 4.0 2х25 кг, код: 17349-S25
29thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 25 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Hammer Cardio XT7, код: 10010-S25
30thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Смарт гантелі Hammer StrongLock 8.0 2х23 кг, код: 17374-S25
35thousand_point200decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 23 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійки для штанги Hammer RA80, код: 14019-S25
35thousand_point420decimal_point00 грн.
| Тип | для грифів |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер Hammer CardioPace 5.0 NorsK, код: 10000-S25
37thousand_point000decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава-турнік Hammer Pullup & Dip 16000, код: 3404-HAM
41thousand_point828decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |






























































































































































































































































































