HMS
Килимок для фітнесу HMS MFK07 сіро-чорний , код: 5907695593037-IN
1thousand_point495decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Матеріал | EVA |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Колесо для тренування м"язів пресу HMS KA08 з LCD дисплеєм і зарядкою, сірий, код: 5907695558258-IN
1thousand_point544decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний м"яч HMS PST15 15 кг, чорний, код: 5907695539929-IN
1thousand_point924decimal_point00 грн.
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 15 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа HMS Step AS005, біло-блакитна, код: 5907695522112-IN
2thousand_point595decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гантелі HMS STC15 хром 2x7,5 кг, код: 5907695514292-IN
3thousand_point556decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 7,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір хромованих штанги і гантелей у кейсі HMS STC21 20 кг, код: 5907695596038-IN
4thousand_point160decimal_point00 грн.
| Тип | в валізі (подарунковій) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для килимків HMS STR31, код: 5907695553413-IN
4thousand_point398decimal_point00 грн.
| Тип | для фітнесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажерна лава HMS L8021, код: 17-53-004-IN
4thousand_point458decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний канат HMS RP03 12м, чорний, код: 17-62-002-IN
4thousand_point458decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Стандарт | 12 м |
| Матеріал | нейлон |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Чавунна гиря HMS KZG 28 кг, код: 17-64-017-IN
4thousand_point647decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 28 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря HMS KNV 28 кг, синій, код: 17-64-047-IN
4thousand_point845decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 28 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря HMS KNV 28 кг, чорний, код: 17-64-067-IN
4thousand_point845decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 28 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Розкладний гімнастичний килимок HMS Premium MGS01 чорний, код: 17-44-284-IN
5thousand_point149decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф зі затискачами HMS Olimpijski GO205 срібна, код: 17-60-005-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Подушка для балансування HMS BSX10 блакитний, код: 17-42-310-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | баланс-платформа |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Розкладний гімнастичний килимок HMS Premium MGS01 - помаранчевий , код: 17-44-285-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа HMS Premium AS007, чорно-червоний, код: 39170-08-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степ-платформа HMS Step AS007, сіро-помаранчева, код: 17-44-023-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Степпер гідравлічний HMS S3096 біло-чорний, код: 17-22-109-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | без опори |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | гідравлічна |
| Живлення | батарея |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний канат HMS RP02 15м, чорний, код: 17-62-001-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Стандарт | 15 м |
| Матеріал | нейлон |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга для фітнесу HMS Premium SBP21 20 кг, код: 17-57-011-IN
5thousand_point204decimal_point00 грн.
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажерна лава HMS Premium L8012, код: 17-53-002-IN
5thousand_point296decimal_point00 грн.
| Вправи | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря HMS KNV 32 кг, чорний, код: 17-64-068-IN
5thousand_point502decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 32 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря вінілова HMS KNV 32 кг, синій, код: 17-64-048-IN
5thousand_point502decimal_point00 грн.
| Тип | гиря |
| Стандарт | 32 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажерна лава HMS Premium L8022, код: 17-53-003-IN
5thousand_point502decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальний набір для фітнесу HMS SBP22 20 кг, код: 17-57-012-IN
5thousand_point502decimal_point00 грн.
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійки для штанги HMS STR25, код: 17-62-070-IN
5thousand_point890decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі хромовані HMS HH10 2x10 кг, код: 5907695534733-IN
5thousand_point946decimal_point00 грн.
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бруси для віджимань HMS PW30 Pro, код: 17-45-014-IN
5thousand_point948decimal_point00 грн.
| Тип | бруси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф HMS GOP200 Olimpic 200 cm, d=50mm, код: 17-60-020-IN
5thousand_point948decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга вигнута з гумовим покриттям HMS GSL-20 20 кг, код: 17-58-023-IN
5thousand_point948decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга з гумовим покриттям HMS GSG-20 20 кг, код: 17-58-013-IN
5thousand_point948decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |



















































































































































































































































































