HMS
Артикул: 5907695552614-IN
| Тип | масажний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695563856-IN
| Тип | пояса |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695508284-IN
| Тип | степ-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695539967-IN
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695592665-IN
| Тип | дверний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695592658-IN
| Тип | дверний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695592351-IN
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 2 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-59-113-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 15 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |










































































