HMS
Лава HMS LS1203, код: M-9899805-IN
6thousand_point103decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір штанга та гантелі HMS SGG30BAR 30 кг, код: 5906727001779-IN
6thousand_point267decimal_point00 грн.
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для гантелей і штанги HMS Premium STR12, код: 17-62-055-IN
6thousand_point396decimal_point00 грн.
| Тип | для гантелей |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Римська лавка (гіперекстензія) HMS LR8310, код: 5907695538519-IN
7thousand_point154decimal_point00 грн.
| Вправи | кутова |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава комбінована HMS ROME Premium, LSR8311, код: 17-53-701-IN
7thousand_point301decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для штанги HMS STR18 сірий, код: 17-62-061-IN
7thousand_point380decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф для трицепсу HMS GK214 20 кг, код: 17-59-007-IN
7thousand_point439decimal_point00 грн.
| Тип | рамка |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для дисків HMS STR32, код: 17-62-096-IN
7thousand_point439decimal_point00 грн.
| Тип | для дисків |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга з гумовим покриттям HMS GSG25 25 кг, код: 17-58-007-IN
7thousand_point439decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга заломана HMS Coated Bar GSL25 25 кг, код: 17-58-028-IN
7thousand_point439decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір штанга і гантелі у валізі HMS SKC20 2х10 кг, код: 5906727001533-IN
8thousand_point103decimal_point00 грн.
| Тип | в валізі (подарунковій) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для гантелей регульована HMS Premium Pro STR10, код: 17-62-069-IN
8thousand_point185decimal_point00 грн.
| Тип | для гантелей |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга з гумовим покриттям HMS GSG-30 30 кг, код: 17-58-012-IN
8thousand_point423decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга заламана HMS Coated Bar GSL-30 30 кг, код: 17-58-022-IN
8thousand_point423decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі HMS STC30 хром 2x15 кг, код: 5907695540284-IN
8thousand_point511decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 15 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Заламана штанга HMS GSL35 з прогумованим вантажем 35 кг, код: 17-58-029-IN
9thousand_point840decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажерна лава HMS L8008, код: 17-53-011-IN
10thousand_point421decimal_point00 грн.
| Вправи | вертикальні |
| Максимальна вага використання | 250 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Вигнутий олімпійський гриф для присілань HMS GOL320 220 см, код: 17-60-016-IN
11thousand_point107decimal_point00 грн.
| Тип | для присідання |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф олімпійський з паралельним хватом 50мм/2.13м 450кг HMS GK213 25кг, код: 17-59-008-IN
11thousand_point107decimal_point00 грн.
| Тип | рамка |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Багатофункціональна стійка HMS PWL8324, код: 5907695596205-IN
11thousand_point166decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер повітряний HMS AirBike MP6540, чорно-помаранчевий, код: 17-03-102-IN
11thousand_point166decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 2 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер спінінг HMS SWL9140, код: 17-09-016-IN
11thousand_point852decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 4 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Візок для вагових пластин HMS Premium WPT01, код: 17-62-067-IN
11thousand_point912decimal_point00 грн.
| Тип | для дисків |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний HMS H6512 біло-сірий, код: 17-11-011-IN
11thousand_point912decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Довжина кроку | 369 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Пліометричний бокс HMS Premium PYB01, код: 5907695592320-IN
11thousand_point912decimal_point00 грн.
| Тип | пліобокс |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга з гумовим покриттям HMS GSG-50, 50 кг, код: 17-58-010-IN
11thousand_point912decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані (10-50 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Хромований набір у кейсі HMS STC50 2x25 кг, код: 5907695540291-IN
12thousand_point199decimal_point00 грн.
| Тип | в валізі (подарунковій) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф HMS Premium GO685 680 кг, код: 17-60-006-IN
12thousand_point597decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 28 мм (нестандартний) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга олімпійська зі затискачами HMS GO450 CM, код: 17-60-012-IN
12thousand_point597decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель регульована HMS SR80 1х37.4, чорно-червона, код: 5907695531282-IN
12thousand_point656decimal_point00 грн.
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | пластик |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 37,4 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі HMS HEX Pro 1х60 кг, код: 17-66-133-IN
12thousand_point955decimal_point00 грн.
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 60 кг |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Велотренажер HMS M9239, код: 17-01-008-IN
13thousand_point343decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





































































































































































































































































































































