HMS
Велотренажер магнітний HMS M9239V чорно-фіолетовий, код: 17-01-009-IN
13thousand_point343decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Магнітний велотренажер HMS M5560-i, код: 17-01-014-IN
13thousand_point343decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка багатофункціональна HMS PWS08, код: 5907695596786-IN
13thousand_point343decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для гантелей мала HMS Premium STR20 (2 шт) , код: 17-62-063-IN
13thousand_point402decimal_point00 грн.
| Тип | для гантелей |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальні ланцюги HMS GR50 2х25 кг, код: 17-62-115-IN
13thousand_point402decimal_point00 грн.
| Тип | ланцюги-обважнювачі |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний HMS H2205 сірий, код: 5907695539790-IN
13thousand_point973decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Магнітний велотренажер HMS M9239 Prime, код: 17-01-037-IN
14thousand_point148decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS Prime M9239 сіро-помаранчевий, код: M-6578265-IN
14thousand_point149decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS M9239V, код: 5907695562873-IN
14thousand_point728decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для штанги HMS LS3050, код: 17-53-302-IN
14thousand_point833decimal_point00 грн.
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 135 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійський гриф HMS Premium GCF700 , код: 17-60-040-IN
14thousand_point833decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Штанга олімпійська зі затискачами HMS GO700, код: 17-60-010-IN
14thousand_point833decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Хромований набір у кейсі HMS STC55 55 кг, код: 5907695596113-IN
14thousand_point837decimal_point00 грн.
| Тип | в валізі (подарунковій) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гребний тренажер HMS ZM1502, код: 17-22-302-IN
14thousand_point893decimal_point00 грн.
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір з гантелями 2в1 HMS SGR40 Pro Set 40 кг , код: 17-57-072-IN
14thousand_point893decimal_point00 грн.
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фіксована стійка для штанги HMS Premium STR05, код: 17-62-048-IN
15thousand_point579decimal_point00 грн.
| Тип | для грифів |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для штанги HMS LS3859, код: 17-53-400-IN
16thousand_point026decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 270 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Магнітний орбітрек HMS H5531, код: 17-12-030-IN
16thousand_point324decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Довжина кроку | 330 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Гантелі 3в1 HMS SGR18 Pro Set 20 кг, код: 5907695553574-IN
16thousand_point383decimal_point00 грн.
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гребний магнітний тренажер HMS ZM1801, код: 17-22-301-IN
17thousand_point129decimal_point00 грн.
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер повітряний HMS MP6590, код: 5907695529050-IN
17thousand_point192decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф HMS Premium GO901 900 кг, срібна, код: 17-60-008-IN
17thousand_point516decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 28 мм (нестандартний) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Масажер HMS MA1001, код: 5907695582529
17thousand_point874decimal_point00 грн.
| Тип | віброплита |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Олімпійський гриф із захистом HMS Premium 220 см, код: 17-60-009-IN
18thousand_point620decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажерна лава для штанги HMS (LS3859), код: M-1123698-IN
19thousand_point071decimal_point00 грн.
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 270 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS M6993, код: 5907695592252-IN
19thousand_point406decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Магнітний велотренажер HMS M6995, код: 17-01-041-IN
19thousand_point812decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний H2205 HMS білий, код: 5907695538588-IN
20thousand_point492decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | 250 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS Premium M6993, сірий, код: 17-01-040-IN
20thousand_point558decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний M6995 HMS – сірий , код: 5907695592283-IN
20thousand_point959decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 7 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний HMS H6504 чорний, код: 5907695536140-IN
23thousand_point526decimal_point00 грн.
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 8 кг |
| Довжина кроку | уточнюється |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Веслувальний тренажер повітряний AirRower HMS ZP6591 чорно-помаранчевий, код: 5907695536164-IN
23thousand_point777decimal_point00 грн.
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Гарантія загальна | 12 місяців |






































































































































































































































































































































































































