HMS
Гриф HMS Premium GO1100 1100 кг, срібла, код: 17-60-007-IN
23thousand_point777decimal_point00 грн.
| Тип | прямий |
| Стандарт | 28 мм (нестандартний) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек магнітний H6996 HMS сірий, код: 5907695592719-IN
23thousand_point777decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | 290 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Багатофункціональна гімнастична драбина HMS DW2708, код: 17-53-514-IN
25thousand_point327decimal_point00 грн.
| Тип | для дорослих |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Матеріал | метал |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренувальна клітка HMS 1150х1180х2000 мм, код: 17-51-126-IN
26thousand_point461decimal_point00 грн.
| Тип | рами |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер спінінговий HMS SW8902N чорно-червоний, код: 5907695574289-IN
26thousand_point566decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS M9239P, код: 5907695590159-IN
28thousand_point799decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS Premium M1820-i сіро-чорний, код: 17-01-023-IN
28thousand_point994decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер магнітний HMS M5812-i, код: 17-01-028-IN
29thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Настінна стійка для дому HMS KLT23 червона, код: 17-51-125-IN
29thousand_point800decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер HMS M1820, код: 5907695501698-IN
31thousand_point418decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Домашня тренажерна станція HMS Tytan 12, код: 17-50-012-IN
32thousand_point721decimal_point00 грн.
| Тип | на 3 позиції |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 68 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка з ручками для скандинавсьої ходи HMS Loop15 Electric чорна, код: 17-19-130-IN
32thousand_point781decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 0,75 к.с. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1205 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Електрична бігова доріжка HMS BE8501, код: 17-19-029-IN
32thousand_point781decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 1,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Ширина полотна | 420 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1200 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Комплект софбоксів HMS Premium PYOBS01 , код: 17-62-109-IN
33thousand_point914decimal_point00 грн.
| Тип | пліобокс |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер AirBike HMS MP6548 чорно-помаранчевий, код: 17-03-101-IN
37thousand_point193decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 110 кг |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 2 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка LOOP12 HMS - чорна, код: 17-19-131-IN
37thousand_point253decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1250 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Еліптичний тренажер магнітний HMS H5813-i чорно-сірий, код: 17-12-018-IN
38thousand_point743decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Довжина кроку | 420 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Фітнес-станція HMS Cyborg 1, код: M-1122992-IN
38thousand_point743decimal_point00 грн.
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер спінінговий HMS SW7200 чорно-жовтий , код: 5907695539202-IN
40thousand_point849decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | 22 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка LOOP12 HMS сіра, код: 17-19-132-IN
41thousand_point666decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1250 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Велотренажер спінінг HMS PREMIUM SW7200, код: 17-09-013-IN
41thousand_point666decimal_point00 грн.
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | механічна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 22 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер електромагнітний HMS Premium M1844-i, код: 17-02-001-IN
42thousand_point470decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Велотренажер горизонтальний магнітний R5814i HMS чорний, код: 5907695532500-IN
43thousand_point156decimal_point00 грн.
| Тип | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер електромагнітний HMS M1844-i, код: 5907695504231-IN
43thousand_point681decimal_point00 грн.
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова станція HMS Suwnica X1, код: M-1122991-IN
44thousand_point707decimal_point00 грн.
| Тип | на 1 позицію |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка зі столиком HMS Loop12 Multi чорна, код: 17-19-127-IN
45thousand_point391decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 10 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1250 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Настінний набір стійка для дому HMS KLT22 сірий, код: 17-51-121-IN
48thousand_point448decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Настінний набір стійка для дому HMS KLT22 червоний, код: 17-51-124-IN
48thousand_point448decimal_point00 грн.
| Тип | стійки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер повітряний HMS MP5458, код: 17-03-104-IN
49thousand_point178decimal_point00 грн.
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Орбітрек електромагнітний HMS Premium p833-i чорно-синій, код: 17-13-001-IN
49thousand_point924decimal_point00 грн.
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Довжина кроку | 510 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бігова доріжка електрична HMS Loop12 (17-19-132), код: M-8387916-IN
51thousand_point465decimal_point00 грн.
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 1,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1250 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер HMS R1817, код: 17-08-001-IN
55thousand_point141decimal_point00 грн.
| Тип | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | вбудований генератор |
| Вага маховика | 9 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |




























































































































































































































































































































































































