HMS
Артикул: 17-22-106-IN
| Тип | з еспандерами |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | гідравлічна |
| Живлення | батарея |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-53-501-IN
| Тип | бруси |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х25 кг, код: 17-66-121-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-121-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 25 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-42-303-IN
| Тип | баланс-платформа |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гімнастичний розкладний коврик HMS Premium MGS01 2400х1200х50 мм, сірий, код: 17-44-286-IN
text_nostock
Артикул: 17-44-286-IN
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-9222414-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 15 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-160-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 22,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-189-IN
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Лава для вправ HMS L8021, код: M-11355914-IN
text_nostock
Артикул: M-11355914-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-1123764-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-8387917-IN
| Покриття | хром |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 10 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-6421376-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 22,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Чавунна гиря HMS KZG 32 кг, код: 17-64-018-IN
text_nostock
Артикул: 17-64-018-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 28 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695542295-IN
| Тип | віброплита |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-57-010-IN
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695542325-IN
| Тип | віброплита |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695542271-IN
| Тип | віброплита |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-62-100-IN
| Тип | пліобокс |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695542301-IN
| Тип | віброплита |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантеля HMS HG Pro 25 кг, чорний, код: 17-66-161-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-161-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 25 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-1470391-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 27,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-62-104-IN
| Тип | пліобокс |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-1470390-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 25 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-64-800-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 17 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-162-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 27,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-1470394-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 35 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Римська лавка HMS LR8310, код: 17-53-700-IN
text_nostock
Артикул: 17-53-700-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-53-202-IN
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стійка для аксесуарів HMS STR33, код: 17-62-097-IN
text_nostock
Артикул: 17-62-097-IN
| Тип | для фітнесу |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-163-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-6421378-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | хром |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 27,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-164-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 32,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |



































































































































































































