HMS
Лава для штанги HMS LS7206, код: 17-53-404-IN
text_nostock
Артикул: 17-53-404-IN
| Тип | з опціями |
| Вправи | регульовані |
| Максимальна вага використання | 200 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695508734-IN
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 6 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-59-160-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 23,8 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тренажер Смітта HMS Atlas X3, код: 17-51-003-IN
text_nostock
Артикул: 17-51-003-IN
| Тип | з опціями |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-8668693-IN
| Тип | шина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-50-007-IN
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 67 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-62-120-IN
| Тип | шина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція HMS Premium Tytan 9, код: 17-50-009-IN
text_nostock
Артикул: 17-50-009-IN
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 68 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-1122983-IN
| Тип | на 1 позицію |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 68 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-59-161-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 37,4 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-62-066-IN
| Тип | для гантелей |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-50-010-IN
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 140 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 90 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: 17-12-014-IN
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 8 кг |
| Довжина кроку | 392 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: M-6677962-IN
| Тип | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 8 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-19-126-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 20 грд |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 12 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1250 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-8668694-IN
| Тип | шина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-10048887-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-9001205-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 12 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | уточнюється |
| Максимальна швидкість | 14 км/год |
| Ширина полотна | уточнюється |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Силова станція HMS Premium Atom, код: 17-51-004-IN
text_nostock
Артикул: 17-51-004-IN
| Тип | на 2 позиції |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 62 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Силова станція HMS Atom, код: M-10048855-IN
text_nostock
Артикул: M-10048855-IN
| Тип | на 2 позиції |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 62 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-51-130-IN
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 30 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Фітнес-станція HMS Cyclops 1, код: 17-51-100-IN
text_nostock
Артикул: 17-51-100-IN
| Тип | рами |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-51-103-IN
| Тип | з опціями |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695553567-IN
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кросовер HMS BS302, код: 17-51-131-IN
text_nostock
Артикул: 17-51-131-IN
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-19-015-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 4,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Ширина полотна | 440 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1200 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: M-4722774-IN
| Тип | рами |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M-6421767-IN
| Тип | ескалатор |
| Максимальна вага використання | 160 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-21-000-IN
| Тип | ескалатор |
| Максимальна вага використання | 160 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1x42,5 кг, код: 5907695518214-IN
text_nostock
Артикул: 5907695518214-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 42,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х18 кг, код: 5907695518115-IN
text_nostock
Артикул: 5907695518115-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 18 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х20 кг, код: 5907695518122-IN
text_nostock
Артикул: 5907695518122-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |










































































































































































































































































































































































































































