HMS
Гантель HMS Hex Pro 1х27,5 кг, код: 17-66-122-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-122-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 27,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х30 кг, код: 17-66-123-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-123-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х32,5 кг, код: 17-66-124-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-124-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 32,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х35 кг, код: 17-66-125-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-125-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 35 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х37,5 кг, код: 17-66-126-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-126-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 37,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х4 кг, код: 5907695518047-IN
text_nostock
Артикул: 5907695518047-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х40 кг, код: 17-66-127-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-127-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 40 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х45 кг, код: 17-66-129-IN
text_nostock
Артикул: 17-66-129-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 45 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантель HMS Hex Pro 1х8 кг, код: 5907695518061-IN
text_nostock
Артикул: 5907695518061-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 8 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695518092-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 14 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-132-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 55 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-66-130-IN
| Тип | фіксовані |
| Матеріал | метал |
| Покриття | гума |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 47,5 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантеля HMS SG01 1х7 кг, чорний, код: 17-59-123-IN
text_nostock
Артикул: 17-59-123-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 7 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695510362-IN
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 15 кг |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря HMS KNV 4 кг, чорний, код: 5907695524147-IN
text_nostock
Артикул: 5907695524147-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 4 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря HMS KNV 6 кг, чорний, код: 5907695524154-IN
text_nostock
Артикул: 5907695524154-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря HMS KNV 8 кг, чорний, код: 5907695524161-IN
text_nostock
Артикул: 5907695524161-IN
| Тип | гиря |
| Стандарт | 8 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | вініл |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-019-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-022-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-023-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | блакитний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-024-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695520774-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-106-IN
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-037-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-61-096-IN
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Зап"ястний ролер HMS F4420, код: 5907695500585-IN
text_nostock
Артикул: 5907695500585-IN
| Вправи | для зап'ястя |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 17-57-069-IN
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695593853-IN
| Тип | для боді-пампа |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695593846-IN
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5907695540666-IN
| Тип | набори |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Набір ручок HMS UWC22, 2 шт, код: 5907695553161-IN
text_nostock
Артикул: 5907695553161-IN
| Тип | пасові |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 5907695564587-IN
| Тип | для новачків (55 кг) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |





































































































































































