HouseFit
Артикул: К00024187
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Довжина кроку | 480 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |


