InSpire
Парта Скотта Inspire FT1/FT2 Preacher Curl Bench, код: F-3641
5thousand_point814decimal_point00 грн.
Артикул: 27126-96
| Вправи | сидячи |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Скамья регулируемая InSpire FT2, код: F-3640
24thousand_point771decimal_point00 грн.
Артикул: 51272-96
| Вправи | регульовані |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Приставка (жим ногами) для мультистанцій Inspire M2/M3/M5, код: LP30-IA
43thousand_point065decimal_point00 грн.
Артикул: LP30-IA
| Вправи | жим ногами |
| Система навантаження | вільні ваги |
| Вантажооснащення | відсутньо |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мультистанція Inspire M1B, код: M102B-IA
82thousand_point650decimal_point00 грн.
Артикул: M102B-IA
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 220 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 75 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кросовер Inspire FT2 Black Edition, код: F-3638
209thousand_point713decimal_point00 грн.
Артикул: 27126-96
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 75 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
| Рама | 36 місяців |
| Троси і ролики | 12 місяців |
| Пластик і оббивка | 12 місяців |
Артикул: HYP1B
| Вправи | регульовані |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Велотренажер InSpire, код: IS-CS2
text_nostock
Артикул: 14375-97
| Тип | горизонтальні |
| Максимальна вага використання | 160 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 20 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | LLC Inspire Fitness (США) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
| Рама | 60 місяців |
| Електроніка | 12 місяців |
| Троси і ролики | 12 місяців |
| Пластик і оббивка | 12 місяців |
Мультистанція Inspire, код: BL1B
text_nostock
Артикул: BL1B
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 220 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гребний тренажер Inspire чорний, код: CR2.5
text_nostock
Артикул: CR2.5
| Максимальна вага використання | 136 кг |
| Матеріал | метал |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 27126-96
| Тип | на 1 позицію |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 75 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
| Рама | 36 місяців |
| Троси і ролики | 12 місяців |
| Пластик і оббивка | 12 місяців |
Кросовер Inspire FT1, код: FT10B
text_nostock
Артикул: 29865-96
| Тип | кросовери |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 150 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Фітнес станція Inspire M3, код: 3632-S25
text_nostock
Артикул: 3632-S25
| Тип | на 1 позицію |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 96 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | США |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
text_pagination
































































































































