Search
Products meeting the search criteria
Бігова доріжка електрична HouseFit HSF-253D-C, код: К00023715
65thousand_point000decimal_point00 грн.
Артикул: К00023715
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 530 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1510 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |




