Search
Products meeting the search criteria
Артикул: 18010804-TS
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 18010806-TS
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 21081600-SC
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гантелі для фітнесу Modern з вініловим покриттям 1x0,5 кг червоний, код: TA-2777-0_5_R-S52
149decimal_point00 грн.
Артикул: TA-2777-0_5_R-S52
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 1 штука |
| Вага однієї штуки | 0,5 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: SO-9548-S52
| Тип | антени |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: TY-158-S52
| Тип | бінокль |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Упори для віджимання від підлоги Power System Push UP Bars Plus прямі, код: 4108BR-0
1thousand_point200decimal_point00 грн.
Артикул: 4108BR-0
| Тип | упори |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір слайдів Konus Зоологія: Репродукція у безхребетних (15 шт.), код: 4981-DB
1thousand_point326decimal_point00 грн.
Артикул: 4981-DB
| Тип | мікроскоп |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: sm-0108
| Тип | мати |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: sm-0490
| Тип | ігрові набори |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: 10825-EI
| Тип | степ-платформа |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Регульована лава для тренувань inSPORTline AB100, код: 20844-HD
6thousand_point601decimal_point00 грн.
Артикул: 20844-HD
| Вправи | регульовані |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 930108-SVA
| Тип | бінокль |
| Країна торгової марки | Японія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: 7120-EI
| Тип | столи |
| Стандарт | складний |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: ST703
| Тип | столи |
| Вправи | стоячи |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сітка на ворота футбольні тренувальна PlayGame ЄВРО безузловая 7500х2600х1500 мм 2шт, код: SO-2321-S52
10thousand_point891decimal_point00 грн.
Артикул: SO-2321-S52
| Тип | клітинка 100х100мм |
| Стандарт | FIFA (7320 мм) |
| Матеріал | нейлон |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: 65416-DB
| Тип | далекомір |
| Країна торгової марки | Украина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Артикул: 28.50.31-S
| Стандарт | 5-12 років |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Країна торгової марки | Berg Toys Co. (Нідерланди) |
| Місцезнаходження заводу | Нідерланди |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: RVSL-10811
| Тип | передній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Довжина кроку | 450 мм |
| Комерційне використання | з обмеженнями |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: 21081900-SC
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 21081400-SC
| Тип | тренажери |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: OB-935-5_42BK
| Розмір | 42 |
| Тип | для баскетболу |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Набір гумок для фітнесу тканинних Sveltus Elasti"ring у коробці (4 шт.), код: SLTS-0149
text_nostock
Артикул: SLTS-0149
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: 929029-SVA
| Тип | посуд |
| Країна торгової марки | Данія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 21081300-SC
| Тип | тренувальні системи |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитяча гірка з гойдалкою та баскетбольним кільцем 4в1 inSPORTline Swingslide, зелений, код: 23243-1-IN
text_nostock
Артикул: 23243-1-IN
| Стандарт | від 1 року |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитяча гірка з гойдалкою та баскетбольним кільцем 4в1 inSPORTline Swingslide, рожевий, код: 23243-2-IN
text_nostock
Артикул: 23243-2-IN
| Стандарт | від 1 року |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Шведська стінка-стійка пересувна з лавкою для преса BioGym Універсал Біла, код: L-6784-S52
text_nostock
Артикул: L-6784-S52
| Тип | для дорослих |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Матеріал | метал |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 4982-DB
| Тип | мікроскоп |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

























































































































































































