Search
Products meeting the search criteria
Конус тренувальний Secо 32 см, жовтий, код: 18011204-TS
119decimal_point00 грн.95decimal_point20 грн.
Артикул: 18011204-TS
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сітка баскетбольна ігрова PlayGame China Model 2 білий-червоний 1шт, код: SO-7470-S52
353decimal_point00 грн.282decimal_point40 грн.
Артикул: SO-7470-S52
| Тип | сітки |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Кросівки для баскетболу Jdan розмір 44 (28см), білий-чорний, код: Q112-3_44WBK
1thousand_point294decimal_point00 грн.1thousand_point035decimal_point20 грн.
Артикул: Q112-3_44WBK
| Розмір | 44 |
| Тип | для баскетболу |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 18011206-TS
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 18011205-TS
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер плечовий BioGym 2в1 (5пружін + кистьовий еспандер), код: CMH-112-WS
325decimal_point00 грн.
Артикул: CMH-112-WS
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: RAWT-11211-IA
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | поліамід |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 2019-DB
| Тип | бінокль |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Обтяжувачі на зап"ястя Reebok 2x1,5 кг, чорний-червоний, код: RAWT-11212-IA
1thousand_point159decimal_point00 грн.
Артикул: RAWT-11212-IA
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | поліамід |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: sm-0112
| Тип | мати |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: ADBL-11247GR
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: QZH112669
| Тип | футбол |
| Країна торгової марки | Garlando Sports&Leisure (Італія) |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: TRT-024-green
| Тип | похідна |
| Стандарт | 4-місна |
| Комплектація | 2-шарова |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Середовище застосування | опади 8000 мм. |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: TRT-021-green
| Тип | похідна |
| Стандарт | 3-місна |
| Комплектація | 2-шарова |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Середовище застосування | опади 8000 мм. |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: BR044-RX
| Тип | тренажери |
| Вправи | сидячи |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
Артикул: RAWT-11210-IA
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 0,5 кг |
| Матеріал | поліамід |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Сороконіжки футбольні підліткові для футзалу Adidas Copa, розмір 37, чорний-білий, код: OB-3590_37BK
text_nostock
Артикул: OB-3590_37BK
| Розмір | 37 |
| Тип | для футзалу |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 60023-RX
| Тип | груша |
| Стандарт | підвісні |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Угорщина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: QZH112670
| Тип | футбол |
| Стандарт | 2 фути (610 мм) |
| Країна торгової марки | Garlando Sports&Leisure (Італія) |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: M082902-S52
| Тип | тренувальні системи |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: QZH112671
| Тип | футбол |
| Країна торгової марки | |
| Місцезнаходження заводу | |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 21120100-SC
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 21120900-SC
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ребондер Seco Rebounder відбивач для ударів, тренажер-стінка 70х110х100 см, код: 21121200-SC
text_nostock
Артикул: 21121200-SC
| Тип | тренажери |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 930112-SVA
| Тип | бінокль |
| Країна торгової марки | Японія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: TS-112-IN
| Тип | сапсерфінг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 10112-AX
| Тип | D-тяги |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |




















































































































































































