Search
Products meeting the search criteria
Підкладки під траки PlayGame для скейтборду (підвіски) 2шт, код: SK-2164-S52
58decimal_point00 грн.29decimal_point00 грн.
| Тип | запчастини |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Степки для тхеквондо Health розмір 32 (21см), білий-синій, код: 5151-1_32W
1thousand_point140decimal_point00 грн.912decimal_point00 грн.
| Розмір | 32 |
| Тип | для єдиноборств |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Фітнес гумка PowerPlay Light 500х50х0,8 мм, зелена, код: PP_4114_Green_Light
150decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 14 днів |
| Тип | для пілатесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
| Тип | лямки |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Стрічка-еспандер для спорту та реабілітації 4Fizjo Flat Band 200х15 cм, 2-4 кг, код: XR-0084
169decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | гантельна |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | для підтягувань |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | пластик |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | КНР |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Стрічка опору Modern Loop L 620x62 мм, чорний-салатовий, код: FI -2621-L-S52
200decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | пасові |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля (гумка для фітнесу і кроссфіту) PowerPlay Power Band (14-39 кг), червоний, код: PP_4115_Red_(14-39 kg)
460decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Пояс атлетичний посилений регульований Modern 1150х160 мм, чорний, код: FI-2634-115-S52
464decimal_point00 грн.
| Тип | пояса |
| Матеріал | EVA |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 750 мм (178-190 см) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | салатовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Диски обгумовані Life Fitness з потрійним хватом і металевою втулкою 2,5кг (d-51мм), код: SC-80154B-2_5-S52
599decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Трос для волейбольної сітки PlayGame 10,6м кольору в асортименті, код: SO-9545-S52
630decimal_point00 грн.
| Тип | аксесуари |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Диски поліуретанові Life Fitness з хватом і металевою втулкою 2,5кг (d-51мм), код: SC-80154-2_5-S52
714decimal_point00 грн.
| Тип | з ручками |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Рукавички для змішаних єдиноборств MMA Zelart розмір L, чорний-білий, код: BO-1319_LBKW
774decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Рукавички для змішаних єдиноборств MMA Zelart розмір M, чорний-білий, код: BO-1319_MBKW
774decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 90 днів |


































































































































