Search
Products meeting the search criteria
Артикул: FI-2823-S52
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: L-1438-S52
| Тип | для дорослих |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: L-1434-S52
| Тип | для дорослих |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: LS2001-1
| Покриття | вініл |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 1 кг |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-2824-6-S52
| Тип | медболи |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-2824-7-S52
| Тип | медболи |
| Стандарт | 7 кг |
| Матеріал | гума |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: SLTS-1338
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
























