Search
Products meeting the search criteria
Бутси футбольне взуття Yuke CS7 розмір 45, чорний, код: 2302-2_45BK
625decimal_point00 грн.500decimal_point00 грн.
Артикул: 2302-2_45BK
| Розмір | 45 |
| Тип | для футболу |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3029_XL
| Тип | захист паху |
| Матеріал | бавовна |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3028_XS
| Тип | захист паху |
| Матеріал | бавовна |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-1743-S52
| Тип | ручні |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Обважнювачі-манжети для рук і ніг FitGo 2x1 кг, чорний-салатовий код: FI-1302-2_BKLG
324decimal_point00 грн.
Артикул: FI-1302-2_BKLG
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 18130200-TS
| Тип | фішки |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PP_3028_M
| Тип | захист паху |
| Матеріал | бавовна |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3028_S
| Тип | захист паху |
| Матеріал | бавовна |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 2302-2_44OR
| Розмір | 44 |
| Тип | для футболу |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 2302-2_44BK
| Розмір | 44 |
| Тип | для футболу |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 2302-2_45OR
| Розмір | 45 |
| Тип | для футболу |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3025_S_Blue/Black
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: PP_3025_S_Red/Black
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FT-3026-WS
| Тип | лапи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FT3025-WS
| Тип | лапи |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PP_3026_M_Black
| Тип | ММА |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці PowerPlay Ukraine синьо-жовті, 14 унцій, код: PP_3021_14oz_Blue-Yellow
1thousand_point340decimal_point00 грн.
Артикул: PP_3021_14oz_Blue-Yellow
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці PowerPlay 3021 Ukraine синьо-жовті, 10 унцій, код: PP_3021_10oz_Blue-Yellow
1thousand_point790decimal_point00 грн.
Артикул: PP_3021_10oz_Blue-Yellow
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 23022
| Тип | W-подібний |
| Стандарт | 30 мм (Європейський) |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 23021
| Тип | прямий |
| Стандарт | 30 мм (Європейський) |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Бамперні диски для кроссфіта Zelart Bumper Plates 15 кг, чорний, код: TA-2258-15-S52
2thousand_point874decimal_point00 грн.
Артикул: TA-2258-15-S52
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Покриття | гума |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 5490-IN
| Тип | тренажери |
| Вправи | сидячи |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 60169-RX
| Система навантаження | вільні ваги |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 18030204-TS
| Тип | перешкоди |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 18030206-TS
| Тип | перешкоди |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: SLTS-5302
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: 2302-2_43OR
| Розмір | 43 |
| Тип | для футболу |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: PP_3025_M_Blue/Black
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Боксерські рукавиці PowerPlay Ukraine синьо-жовті, 16 унцій, код: PP_3021_16oz_Blue-Yellow
text_nostock
Артикул: PP_3021_16oz_Blue-Yellow
| Тип | бокс |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Лижі бігові в комплекті з палицями Zelart чорний-салатовий-помаранчевий, код: SK-0881-130B_OR-S52
text_nostock
Артикул: SK-0881-130B_OR-S52
| Тип | бігові |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |









































































































































































