Search
Products meeting the search criteria
Скакалка швидкісна Cima Кроссфіт з підшипником 3м срібний, код: CM-J601_GR-S52
332decimal_point00 грн.
Артикул: CM-J601_GR-S52
| Тип | з боковим кріпленням |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: LG2354-S52
| Стандарт | 5 розмір |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Сітка для міні-футболу та гандболу PlayGame 2000х3000х1000мм, 2шт, код: C-5639
1thousand_point163decimal_point00 грн.
Артикул: C-5639
| Тип | клітинка 110х110мм |
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Матеріал | мотузка 5,5 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Шолом боксерський в мексиканському стилі UFC Pro Prem Lace Up L-XL шкіра, код: UHK-75056-S52
3thousand_point374decimal_point00 грн.
Артикул: UHK-75056-S52
| Тип | шоломи |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Шолом боксерський в мексиканському стилі UFC Pro Prem Lace Up SM шкіра, код: UHK-75054-S52
3thousand_point374decimal_point00 грн.
Артикул: UHK-75054-S52
| Тип | шоломи |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч набивної слембол для кроссфіта рифлений Modern Slam Ball 30 кг, код: FI-2672-30-S52
3thousand_point704decimal_point00 грн.
Артикул: FI-2672-30-S52
| Тип | слемболи |
| Стандарт | 25 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: sm-0354
| Тип | качалки |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: 65814-DB
| Тип | бінокль |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 65815-DB
| Тип | бінокль |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: TF180
| Тип | шина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PL-3548-70-90_ORLG
| Тип | жилети |
| Стандарт | L (70-90 кг) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Розмір (в упаковці) | 500х300х50 мм. |
| Гарантія загальна | 90 днів |




















































