Search
Products meeting the search criteria
Артикул: 3711-DB
| Тип | мікроскоп |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-3106-S52
| Тип | петлі для фітнесу |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: FI-2823-S52
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Бігова доріжка електрична HouseFit HSF-253D-C, код: К00023715
65thousand_point000decimal_point00 грн.
Артикул: К00023715
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 3,5 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 530 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1510 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: FI-2233-S52
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Артикул: SLTS-1371
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 15 мм |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: L-6790-S52
| Тип | для дорослих |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Матеріал | дерево |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00023713
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 2,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Ширина полотна | 480 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1300 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 3710-DB
| Тип | мікроскоп |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |























































