Search
Products meeting the search criteria
Артикул: RA 9905
| Тип | термосумка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
Фути захист ніг для єдинорборств Fistrage S (37-39), червоний, код: VL-8479_SR
1thousand_point166decimal_point00 грн.
Артикул: VL-8479_SR
| Тип | ноги |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Пояс для плавання дитячий Arena Friends Floatation Belt фуксія, код: 3468336479100
1thousand_point320decimal_point00 грн.
Артикул: 3468336479100
| Тип | тренувальні системи |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Жилет обтяжувач FitGo з регулюванням ваги 6 кг, чорний, код: TA-4799-6
2thousand_point075decimal_point00 грн.
Артикул: TA-4799-6
| Тип | жилети |
| Стандарт | 6 кг |
| Матеріал | нейлон |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Гиря для кроссфіта Modern з хромованою ручкою 18 кг, чорний, код: TA-2681-18-S52
5thousand_point292decimal_point00 грн.
Артикул: TA-2681-18-S52
| Тип | гиря |
| Стандарт | 18 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 10034799-EI
| Тип | для дітей |
| Стандарт | 2440 мм (8 футів) |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гриф олімпійська з підшипниками Insportline Olympic OB-86 50mm PCWC, код: 17903-IN
18thousand_point087decimal_point00 грн.
Артикул: 17903-IN
| Тип | прямий |
| Стандарт | 50 мм (Олімпійський) |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: UCP-75344-S52
| Тип | лапи |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: sm-0479
| Тип | крісла і пуфи |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: 9360-IN
| Тип | спін-байки |
| Максимальна вага використання | 150 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | відсутньо |
| Вага маховика | 20 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |


























































