Search
Products meeting the search criteria
Стрічка-еспандер для спорту та реабілітації 4Fizjo Flat Band 200х15 cм, 2-4 кг, код: XR-0082
139decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Стрічка-еспандер для спорту та реабілітації 4Fizjo Flat Band 200х15 cм, 2-4 кг, код: XR-0084
169decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Стрічка-еспандер для спорту та реабілітації 4FIZJO Flat Band 200х15 cм, 1-2 кг, Yellow, код: P-5907222931639
229decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Стрічка-еспандер для спорту та реабілітації 4FIZJO Flat Band 200х15 cм, 2-4 кг, Red, код: P-5907222931646
239decimal_point00 грн.
| Тип | для пілатесу |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Light 13 кг Green, код: P-5907739313737
249decimal_point00 грн.
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Еспандер кистьовий силіконовий 4FIZJO Medium 18 кг Sky Blue, код: P-5907739313744
249decimal_point00 грн.
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Еспандер-петля 4FIZJO Power Band 8 мм 2-5 кг резина для фітнесу і спорту Yellow, код: P-5907222931783
249decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Країна торгової марки | Польща |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Упори для віджимань на дошці з роміткою для хвату та гачками для еспандерів SNS FW-18G 630x175x20 мм, код: 17065-SNS
406decimal_point00 грн.
| Тип | упори |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Скакалка швидкісна для кросфіту 4Fizjo Standard+ 300 см, жовтий, код: P-5907739311535
409decimal_point00 грн.
| Тип | з боковим кріпленням |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Переважний колір | жовтий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Еспандер-петля 4FIZJO Power Band 22 мм 12-17 кг резина для фітнесу і спорту Black, код: P-5907222931066
419decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Польша |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | кріплення |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | кистьові |
| Країна торгової марки | Польша |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | лямки |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | накладки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | накладки |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Еспандер-петля 4FIZJO Power Band 32 мм 17-26 кг резинка для фітнесу і спорту Violet, код: P-5907222931073
669decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Підставки під коліна та лікті для йоги 4Fizjo 2 шт, 200х200х20 мм, рожевий, код: P-5907739315342
699decimal_point00 грн.
| Тип | підставки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Підставки під коліна та лікті для йоги 4Fizjo 2 шт, 200х200х20 мм, синій, код: P-5907739315359
699decimal_point00 грн.
| Тип | підставки |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel Black/Blue, код: P-5907739314857
699decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ролик (гімнастичне колесо) для преса 4FIZJO Ab Wheel Black/Yellow, код: P-5907739314840
699decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля 4Fizjo Flex Power Band із тканини 13-20 кг, синій, код: P-5907739313102
749decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Координаційна драбина 4Fizjo Agility Ladder 8 м (швидкісна доріжка), код: P-5907739312297
749decimal_point00 грн.
| Тип | драбина |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Балансувальна подушка-диск 4FIZJO MED+ 33 см сенсомоторна, масажна Red, код: P-5907739310156
779decimal_point00 грн.
| Тип | баланс-платформа |
| Гарантія загальна | 90 днів |
Балансувальна подушка-диск 4Fizjo PRO+ 33 см (сенсомоторна) масажна, червоний, код: P-5907739314451
779decimal_point00 грн.
| Тип | баланс-подушки |
| Країна торгової марки | Польша |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
М"яч для фітнесу (фітбол) 4Fizjo 55 см Anti-Burst Black, код: P-5907739316257
819decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Країна торгової марки | Польша |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
М"яч для фітнесу (фітбол) 4Fizjo Anti-Burst 550 мм, червоний, код: P-5907222931509
819decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 550 мм (160-172 см) |
| Комплектація | з насосом |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля 4Fizjo Flex Power Band тканинна 20-27 кг, фіолетовий, код: P-5907739313119
849decimal_point00 грн.
| Тип | петлі для фітнесу |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Еспандер-петля 4FIZJO Power Band 45 мм 26-36 кг резина для фітнесу і спорту Green, код: P-5907222931080
849decimal_point00 грн.
| Тип | для підтягувань |
| Гарантія загальна | 90 днів |
М"яч для фітнесу (фітбол) масажний 4Fizjo Anti-Burst 65 см, чорний, код: P-5905973400237
849decimal_point00 грн.
| Тип | стандартні |
| Стандарт | 650 мм (175-188 см) |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
























































































































































