Search
Products meeting the search criteria
| Тип | шоломи |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | файтбол |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Фішка спортивна конус PlayGame з отворами для штанги, салатовий, код: C-2866_LG
99decimal_point00 грн.
| Тип | фішки |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | для фітнесу |
| Стандарт | товщина 6 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | помаранчевий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | снарядні |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | ММА |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | плечові |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Роллер для занять йогою і пілатесом FitGo Grid Bubble Roller 450х140 мм, фіолетовий, код: FI-6672-Bubble_V
816decimal_point00 грн.
| Тип | ролики |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | фіолетовий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички боксерські на липучці Zelart 10 унції, білий-чорний, код: BO-0866_10WBK
821decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички боксерські на липучці Zelart 10 унції, чорний-білий, код: BO-0866_10BKW
821decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички боксерські на липучці Zelart 12 унції, білий-чорний, код: BO-0866_12WBK
821decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички боксерські на липучці Zelart 8 унції, білий-чорний, код: BO-0866_8WBK
821decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички боксерські на липучці Zelart 8 унції, чорний-білий, код: BO-0866_8BKW
821decimal_point00 грн.
| Тип | бокс |
| Матеріал | поліуретан |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Рукавички гібридні для єдиноборств ММА Everlast 12 унцій, червоний-сірий, код: LD-P0000663-12RGR
864decimal_point00 грн.
| Тип | ММА |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 90 днів |
| Тип | драбина |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | туристичний |
| Стандарт | товщина 25 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | демисезонні |
| Стандарт | від -3 до +10 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | лапи |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | лапи |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | коричневий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Обтяжувачі на зап"ястя Reebok 2x1,5 кг, чорний-червоний, код: RAWT-11212-IA
1thousand_point159decimal_point00 грн.
| Тип | на ноги і руки |
| Стандарт | 1,5 кг |
| Матеріал | поліамід |
| Країна торгової марки | Reebok Int. Ltd. (Німеччина) |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | туристичний |
| Стандарт | товщина 30 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | зелений |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Покриття | пластик |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 месяцев |
| Тип | туристичний |
| Стандарт | товщина 30 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | камуфляж |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Набір для плавання Zelart маска з трубкою і ластами, код: M266S-SN120S-F19-S52
1thousand_point536decimal_point00 грн.
| Тип | ласти |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Палка гімнастичний (Бодибар) EasyFit Body Bar 7 кг, чорний-рожевий, код: EF-1251-7
1thousand_point899decimal_point00 грн.
| Покриття | неопрен |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | футбол |
| Країна торгової марки | Garlando Sports&Leisure (Італія) |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | качалки |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
| Стандарт | мініфутбол (3000 мм) |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
| Тип | прямий |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Підвісна силова система тренувань Insportline MultiTrainer/армійський камуфляж, код: 9071-2-EI
3thousand_point090decimal_point00 грн.
| Тип | тренувальні системи |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Підвісна силова система тренувань Insportline MultiTrainer/жовтий, код: 9071-1-EI
3thousand_point090decimal_point00 грн.
| Тип | тренувальні системи |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |

















































































































































