Search
Products meeting the search criteria
Артикул: 21081600-SC
| Тип | фішки |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Кімоно для тхеквондо (добок) Matsa, розмір 3 (зріст 160), білий-чорний, код: MA-0018_3W
816decimal_point00 грн.
Артикул: MA-0018_3W
| Розмір | 160 |
| Тип | кімоно |
| Переважний колір | білий |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Артикул: 3942-VS
| Тип | на 3 позиції |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | вантажноблокові |
| Вантажооснащення | 100 кг |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Німеччина |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 1816-TTB
| Тип | футбол |
| Стандарт | 5 футів (1520 мм) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |


































