Search
Products meeting the search criteria
Артикул: 4074-DB
| Тип | компаси |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Гиря Modern Кроссфіт з хромованою ручкою 28 кг, код: TA-2681-28-S52
6thousand_point586decimal_point00 грн.
Артикул: TA-2681-28-S52
| Тип | гиря |
| Стандарт | 28 кг |
| Матеріал | метал |
| Покриття | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Мікроскоп National Geographic 40x-1024x USB (з кейсом), код: 921 635-SVA
10thousand_point349decimal_point00 грн.
Артикул: 921635-SVA
| Тип | мікроскоп |
| Країна торгової марки | США |
| Місцезнаходження заводу | США |
| Гарантія загальна | 24 місяця |
Артикул: sm-0550
| Тип | ігрові набори |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Переважний колір | різнокольоровий |
| Гарантія загальна | 6 місяців |
Артикул: 13970-IN
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 18 грд |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 6,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Ширина полотна | 510 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1550 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Країна торгової марки | Чехія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: SLTS-9700
| Тип | магнезія |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Гарантія загальна | 24 місяці |





























