Search
Products meeting the search criteria
Артикул: EV-18-1807- (L)
| Тип | ММА |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: EV-18-1807- (M)
| Тип | ММА |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: EV-18-1807- (S)
| Тип | ММА |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: К00018667
| Тип | ММА |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Насадка на об"єктив Konus 2x для стерео мікроскопів, код: 5403-DB
3thousand_point642decimal_point00 грн.
Артикул: 5403-DB
| Тип | мікроскоп |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 19894-EI
| Тип | віброплита |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: SLTS-1336
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: SLTS-1334
| Тип | для йоги |
| Стандарт | товщина 5 мм |
| Країна торгової марки | Франція |
| Місцезнаходження заводу | Франція |
| Переважний колір | рожевий |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: UHK-69989-S52
| Тип | бокс |
| Матеріал | шкіра |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Надувний килимок для тренувань Airtrack Insportline Airstunt 300x100x10 cm, код: 21989-EI
text_nostock
Артикул: 21989-EI
| Тип | мати |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | бірюзовий |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: 19891-IN
| Тип | без консолі |
| Стандарт | 13 грд |
| Максимальна вага використання | 180 кг |
| Система навантаження | двигун |
| Живлення | батарея |
| Потужність | уточнюється |
| Максимальна швидкість | 0 км/год |
| Ширина полотна | 450 мм |
| Довжина полотна | 1250 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |























































