Search
Products meeting the search criteria
Артикул: FT-3077BH-WS
| Тип | маківари |
| Матеріал | штучна шкіра |
| Країна торгової марки | Пакистан |
| Місцезнаходження заводу | Пакистан |
| Переважний колір | червоний |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: 6000S
| Тип | з двигуном |
| Стандарт | 15 грд |
| Максимальна вага використання | 250 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Потужність | 5,0 к.с. |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Ширина полотна | 600 мм |
| Нахил полотна | електричний |
| Довжина полотна | 1600 мм |
| Гарантія загальна | 24 місяців |
Артикул: GBH01-S52
| Тип | шоломи |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Переважний колір | чорний |
| Гарантія загальна | 14 днів |










