Search
Products meeting the search criteria
Артикул: HS50258
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | без покриття |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: HS50259
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | без покриття |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: HS50260
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | без покриття |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: HS50261
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | без покриття |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: HS50252
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: HS50253
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: HS50262
| Тип | без ручок |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Покриття | без покриття |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Артикул: HS50254
| Тип | гантельна |
| Стандарт | 25 мм (Американський) |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: HS50283
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 12 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50264
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 14 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50265
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 16 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50284
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 14 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HSF001
| Покриття | уточнюється |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 4 кг |
| Переважний колір | сірий |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50266
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 18 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50285
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 16 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50267
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50286
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 18 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50268
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 22 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50287
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 20 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50269
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 24 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50288
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 22 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50270
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 26 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50289
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 24 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50271
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 28 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50272
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50290
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 26 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50273
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50291
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 28 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50274
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 34 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50292
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 30 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50275
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | без покриття |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 36 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
Артикул: HS50293
| Тип | наборні |
| Матеріал | метал |
| Покриття | фарба |
| Комплектація | 2 штуки |
| Вага однієї штуки | 32 кг |
| Гарантія загальна | 18 місяців |
































