Search
Products meeting the search criteria
Ракетка для настільного тенісу Garlando Storm 2+ Stars (2C4-1114), код: 929517-SVA
309decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 2-3 зірки (любитель) |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Ракетка для настільного тенісу Garlando Cyclone 4 Stars (2C4-116), код: 929519-SVA
539decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Ракетка для настільного тенісу Garlando Twister 5 Stars (2C4-117), код: 929520-SVA
809decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 4-5 зірок (Pro) |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
| Тип | сітки |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 3 місяці |
Ракетка для настільного тенісу Garlando Hurricane 7 Stars (2C4-1118), код: 929522-SVA
1thousand_point649decimal_point00 грн.
| Тип | ракетки |
| Стандарт | універсальна |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
Ліжко кемпінгові Highlander Aluminium Camp Bed Green, код: 925471-SVA
3thousand_point599decimal_point00 грн.
| Тип | розкладушка |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 5 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 100 кг |
| Система навантаження | магнітна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | 5 кг |
| Довжина кроку | 320 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | класичні |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 5 кг |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Матеріал | ДСП 18 мм. |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Середовище застосування | приміщення |
| Переважний колір | чорний |
| Розмір (в упаковці) | 1980х1080х220 мм |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 1900x1800x2400 мм, код: Babyland-17
16thousand_point740decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 120 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 6 кг |
| Довжина кроку | 400 мм |
| Комерційне використання | не допускається |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | футбол |
| Стандарт | 4 фути (1220 мм) |
| Країна торгової марки | Китай |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Тенісний стіл Garlando Training Outdoor 4 mm Blue (C-113E), код: 929516-SVA
23thousand_point999decimal_point00 грн.
| Матеріал | меламін 4 мм. |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Середовище застосування | вулиця |
| Переважний колір | синій |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 2360х750х2100 мм, код: Babyland-26
24thousand_point080decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс для будинку PLAYBABY Babyland 2300х750х2100 мм, код: Babyland-14
24thousand_point080decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 1867х750х2100 мм, код: Babyland-27
24thousand_point130decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс для будинку PLAYBABY Babyland 1500х750х2100 мм, код: Babyland-15
24thousand_point130decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Настільний футбол Garlando F-20 Maplewood (F20ACULNO) 1400х1100х880 мм, код: 929885-SVA
24thousand_point499decimal_point00 грн.
| Тип | футбол |
| Стандарт | 5 футів (1520 мм) |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Італія |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 3100х1800х2400 мм, код: Babyland-18
24thousand_point850decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 2385х1800х2400 мм, код: Babyland-21
24thousand_point910decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 3200х1800х2400 мм, код: Babyland-19
26thousand_point840decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс для будинку PLAYBABY Babyland 2300х750х2100 мм, код: Babyland-16
26thousand_point850decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 3100х1800х2400 мм, код: Babyland-25
27thousand_point470decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 2385х1800х2400 мм, код: Babyland-22
27thousand_point530decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 2385х1800х2400 мм, код: Babyland-23
27thousand_point530decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 1865х750х2100 мм, код: Babyland-28
29thousand_point360decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 3760х1540х2400 мм, код: Babyland-20
31thousand_point210decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Дитячий ігровий комплекс PLAYBABY Babyland 3760х1800х2400, код: Babyland-24
33thousand_point830decimal_point00 грн.
| Стандарт | від 3 років |
| Країна торгової марки | Україна |
| Місцезнаходження заводу | Україна |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 185 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 9 кг |
| Довжина кроку | 520 мм |
| Комерційне використання | допускається |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
| Тип | м'ячі |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |
| Тип | ракетки |
| Стандарт | 2-3 зірки (любитель) |
| Країна торгової марки | Італія |
| Місцезнаходження заводу | Китай |
| Гарантія загальна | 14 днів |





























































































































































