Search
Products meeting the search criteria
Диск Polanik гумовий 1,75 кг, код: HRD-1,75
2thousand_point398decimal_point00 грн.1thousand_point199decimal_point00 грн.
Артикул: HRD-1,75
| Тип | диск |
| Стандарт | змагальний |
| Матеріал | гума |
| Вага однієї штуки | 1,75 кг |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск Polanik (тренувальний), код: TPD11-1,25
5thousand_point398decimal_point00 грн.2thousand_point699decimal_point00 грн.
Артикул: TPD11-1,25
| Тип | диск |
| Стандарт | тренувальний |
| Матеріал | пластик |
| Вага однієї штуки | 1,25 кг |
| Країна торгової марки | Polanik Sp. (Польща) |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Диск Polanik навчальний диск 1,5 кг, код: ТПД11-1,5
5thousand_point798decimal_point00 грн.2thousand_point899decimal_point00 грн.
Артикул: TPD11-1,5
| Тип | диск |
| Стандарт | тренувальний |
| Матеріал | скловолокно |
| Вага однієї штуки | 1,5 кг |
| Країна торгової марки | Польща |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Ядро тренувальний Polanik ПВХ Indoor 3 кг, код: PKG-3
4thousand_point059decimal_point00 грн.3thousand_point247decimal_point20 грн.
Артикул: PKG-3
| Тип | ядро |
| Стандарт | тренувальний |
| Матеріал | ПВХ |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Країна торгової марки | Польща |
| Гарантія загальна | 36 місяців |
Артикул: W-5-SK
| Тип | спис |
| Стандарт | шкільний |
| Країна торгової марки | Polanik Sp. (Польща) |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 36 місяців |
Артикул: W-6-SK
| Тип | спис |
| Стандарт | шкільний |
| Країна торгової марки | Polanik Sp. (Польща) |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 36 місяців |
Артикул: PK-3/108
| Тип | ядро |
| Стандарт | змагальний |
| Матеріал | сталь |
| Вага однієї штуки | 3 кг |
| Країна торгової марки | Polanik Sp. (Польща) |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 36 місяців |
Артикул: PK-6/120
| Тип | ядро |
| Стандарт | змагальний |
| Матеріал | сталь |
| Вага однієї штуки | 6 кг |
| Країна торгової марки | Polanik Sp. (Польща) |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 36 місяців |
Артикул: PK-7,26/125
| Тип | ядро |
| Стандарт | змагальний |
| Матеріал | сталь |
| Вага однієї штуки | 7,26 кг |
| Місцезнаходження заводу | Польща |
| Гарантія загальна | 12 місяців |
Артикул: PES-500
| Тип | ядро |
| Стандарт | тренувальний |
| Матеріал | ПВХ |
| Вага однієї штуки | 0,5 кг |
| Країна торгової марки | Польща |
| Гарантія загальна | 36 місяців |















