Search
Products meeting the search criteria
Артикул: YJ-009
| Тип | для кроссфіта |
| Максимальна вага використання | 160 кг |
| Система навантаження | повітряна |
| Живлення | батарея |
| Вага маховика | уточнюється |
| Комерційне використання | не допускається |
| Гарантія загальна | 24 місяці |
Артикул: SE160
| Тип | задній маховик |
| Стандарт | без сидіння |
| Максимальна вага використання | 130 кг |
| Система навантаження | електромагнітна |
| Живлення | 220 В |
| Вага маховика | 10 кг |
| Довжина кроку | 360 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Місцезнаходження заводу | Тайвань |
| Гарантія загальна | 12 місяців |













