Description
Захист гомілки та стопи поєднує зручність та надійний захист, що робить її ідеальним вибором для інтенсивних тренувань та змагань. Модель виконана з урахуванням анатомічних особливостей, що забезпечує щільну та комфортну посадку на нозі. Вона надійно фіксується за допомогою міцних липучок, що виключає зісковзування або усунення навіть при найдинамічніших рухах.
Екіпірування оснащене сформованим пінним наповнювачем, який ефективно гасить удари, захищаючи гомілку та стопу від синців, ударів та серйозніших травм. При цьому удари стають менш болючими і для вашого партнера, що особливо важливо у контактних видах спорту.
Матеріал покриття з поліуретану (PU) забезпечує високу зносостійкість виробу, що дозволяє використовувати його тривалий час навіть при інтенсивних навантаженнях.
Захист гомілки та стопи Zelart BO-1172 призначений для тих, хто активно займається єдиноборствами, такими як MMA, кікбоксинг та тайський бокс. Вона допомагає спортсменам безпечно тренуватися та виступати на змаганнях, мінімізуючи ризик травм як для власника екіпірування, так і для його партнера чи суперника.
Переваги:
- Підходить для всіх рівнів підготовки, від новачків до професіоналів.
- Не створює відчуття тяжкості на ногах.
- Міцні та надійні шви.
- Матеріали легко очищаються, що дозволяє підтримувати захист у хорошому стані навіть після інтенсивних тренувань.
- Швидко та зручно регулюється під індивідуальні параметри ноги.
- Легко поєднується з іншими елементами захисту, такими як рукавиці, шоломи та нагрудники, створюючи єдиний комплект.