Description
Гімнастичний ролик для преса U-Powex допоможе вам знайти фігуру вашої мрії. Він підключає в роботу практично все тіло (спина, руки, ноги, живіт і плечі), ефективно покращує фізичну форму і формує фігуру за короткий час. Крім того, цей тренажер допоможе поліпшити тонус всього організму і може бути корисним при виконанні різноманітних вправ. Комфорт забезпечується за допомогою нековзних ручок і подвійного колеса, що забезпечує максимальну стійкість. Покращіть свій фізичний стан і створіть фігуру своєї мрії!
Ролик для преса U-Powex має міцну конструкцію, що гарантує безпеку при використанні. Руків'я мають сталевий сердечник для більшої міцності та покриті м'яким і приємним для рук пінним матеріалом, який вбирає вологу. З цього навіть під час тривалих тренувань колесо U-Powex не вислизає з рук. А гумовий протектор запобігає ковзанню колеса, що забезпечує комфорт і безпеку під час тренувань.
Переваги ролика U-Powex
- Підключає в роботу м'язи практично всього тіла
- Має нековзні ручки
- Має подвійне колесо для кращої стійкості
- Покращує фізичну форму
- Робить тіло більш рельєфним
- Покращує тонус всього тіла
Тренажерний гімнастичний ролик призначений для:
- Коригування форми живота
- Підтягування груп м'язів плеча
- Зовнішньої поверхні стегна
- Гомілка
- Сідничні м'язи
- Внутрішні і зовнішні м'язи преса.
Але особливо гімнастичний ролик для преса відмінно підходить для тренувань м'язів черевного преса. Дає непогану силове навантаження і займає мало місця у квартирі. При таких навантаженнях залучені багато м'язів, особливо добре опрацьовуються паралельно руки і стегна, тому, що необхідно тримати напругу і рівновагу, щоб не впасти носом в підлогу. Вправи з роликом гімнастичним виконувати зручно, оскільки він забезпечений не схильною до ламання віссю зі сталі, а також пристосованими для утримування в руці ручками. Ще одним важливим плюсом гімнастичного ролика є те, що він є, мабуть, одним з найдешевших тренажерів.
Чому варто вибрати продукцію U-Powex?
Використовуючи товари U-Power, Ви можете бути впевнені, що вибрали продукцію високої якості. Перед тим як продукція запускається в масове виробництво, вона піддається ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.
Якщо Ви вперше тримаєте ролик для преса в руках, то запам'ятайте, що це коліщатко вимагає певної фізичної підготовки, тому починати тренування краще з вправ на колінах, а потім переходити на ноги. Розгляньмо пару більш наочних прикладів найпопулярніших вправ, які Ви зможете з легкістю виконувати вдома в зручний для Вас час.
Варіанти вправ з гімнастичним роликом:
Перед початком занять необхідно буде підготувати гімнастичний (або туристичний) килимок, а також рукавички, які допоможуть не допустити утворення мозолів на руках і допоможуть запобігти травми через зісковзування. Рівень навантаження при тренуваннях з гімнастичним роликом регулюється, по-перше, вихідним положенням, по-друге, кількістю підходів.
- Для початківців спортсменів оптимальним буде вихідне положення "стоячи на колінах": тримаючись за ручки колеса прямими руками, потрібно максимально далеко прокатати ролик вперед, поступово опускаючи тулуб паралельно підлозі, а потім, зафіксувавши позицію, повернутися у вихідне положення, прокочуючи снаряд руками у зворотний бік. Для початку рекомендується виконати не менше восьми повторів в одному підході. Всього підходів-3-5. Якщо вправа виявилася занадто складним або практично нездійсненним, кількість повторів на початковому етапі можна трохи скоротити.
- Другий рівень складності - катання ролика з положення стоячи. Розставивши ноги на ширину плечей, слід нахилитися, не згинаючи коліна, поставивши колесо ролика перед собою. Прокатувати снаряд вперед необхідно до тих пір, поки між ногами і верхньою частиною тулуба не утворюється тупий кут. Після того, як максимальна напруга м'язів буде зафіксовано, слід повільно повернутися у вихідне положення, прокочуючи ролик назад. Оптимальна кількість повторів в цьому, більш складній вправі, має становити не менше 6 разів з трьома-п'ятьма підходами і двохвилинними перервами між ними.
- Як варіант для тренування косих м'язів живота, можна застосовувати вправи з роликом, прокочуючи його в праву і ліву сторони поперемінно.
- Найскладніший рівень, який освоять лише треновані атлети з розвиненою мускулатурою, передбачає виконання вправи з положення лежачи. Ноги при цьому зімкнуті, шкарпетки повинні упиратися в підлогу. Ролик прокочується руками до положення стоячи і назад. Коліна і руки повинні залишатися прямими, а тулуб при вихідному положенні - не торкатися підлоги. Для одного підходу досить шести повторів.
Кожну вправу рекомендується виконувати повільно, неодмінно фіксуючи початкову і кінцеву точки положення тіла. Важливо стежити за диханням, вдихаючи і видихаючи повітря розмірено і ритмічно. Поступове підвищення навантаження має відбуватися шляхом збільшення кількості повторів і підходів за одне тренування. Відпочинком між підходами можуть стати стрибки зі скакалкою або біг на місці протягом 2 хвилин.