Табло універсальне LedPlay (1520х1020), код: U2014

• Табло універсальне LedPlay (1520х1020), код: U2014

• Product Code: U2014
text_nostock
Вибачте, тривають технічні роботи до 10:00 ранку 15 лютого. Чекаємо ваших замовлень після 10:00. Повертайтеся!
Тип: універсальне, Гарантія загальна: 12 місяців,

*При купівлі даного товару, оплаченого онлайн (Visa/Mastercard), частина коштів (2007.45 грн.) буде перераховано на потребу ЗСУ

Description

Табло дозволяє розширити інформаційні можливості відображення інформації за рахунок поля виведення часу володіння м'ячем. Не вимагає підключення додаткових табло часу володіння м'ячем, що позитивно позначається на вартості системи і її мобільності, хоча можливість підключення додаткового комплекту табло атаки передбачена. Підходить для тренувань і змагань з баскетболу, стрітболу, водному поло. Може управлятися з одного або двох планшетів (основного і часу володіння м'ячем), або з двох провідних пультів: універсального пульта з індикатором і пультом управління часом атаки. На вимогу є можливість кріплення на мобільну підставку. Також на вимогу табло може бути виконано з живленням в 12 вольт для роботи в польових або особливо вологих умовах. Можливості виведення на універсальне табло для стрітболу та баскетболу: ігровий час (що настроюється) і час перерви; рахунок в грі (0-199); період (0-4, Е); кількість перерв; покажчик володіння м'ячем; командні зауваження; звукова сирена, двотональна; час володіння м'ячем (24/14/12 секунд, настроюється). Комплект поставки: табло; радіопульт-планшет; звуковий сигнал; паспорт і інструкція користувача; захисна упаковка. Висота цифрових символів (рахунок): 210 мм, дальність видимості до 80 метрів. Висота цифрових символів (час): 150 мм, дальність видимості до 60 метрів. Елемент індикації: світлодіод 5 мм. Яскравість світіння світлодіодів (залежить від кольору): 0,4-3,5 Кд. Максимально можлива тривалість періоду: до 59 хв. Максимальна тривалість перерви: до 59 хв. Збереження ігрових налаштувань: необмежено. Тривалість ходу годинника без живлення: до 15 днів. Матеріал рами: сталь. Матеріал корпусу: анодований алюміній. Лицьова панель: оргскло із захисною плівкою. Температура експлуатації: від -40 до +60°С. Можливість роботи на вулиці. Напруга живлення: 220 В. Потужність в ігровому режимі: до 85 Вт. Енергоспоживання в режимі годинника: до 30 Вт. Тип кріплення: настінний/підставка. Дальність роботи планшета: до 50 метрів. Габарити табло в упаковці: 1620х1100х75 мм.